امروز : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 25
۰۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19968
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۷
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، دانشگاه قاهره دیشب شاهد درگیری بین موافقان و مخالفان مرسی بود که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، دانشگاه قاهره دیشب شاهد درگیری بین موافقان و مخالفان مرسی بود که طی آن 16 نفر کشته شدند.

بر اساس این گزارش، در این درگیری‌ها همچنین ده‌ها نفر نیز زخمی شدند.

از سوی دیگر یگان‌های وابسته به نیروهای مسلح و پلیس به طور گسترده در مناطق اطراف میدان التحریر مستقر شدند تا از هر گونه حمله احتمالی جلوگیری بعمل آورند.

بر پایه این گزارش تنها سکوی میدان التحریر از هزاران تظاهرات‌کنندگان در این میدان خواست تا آتش‌بازی را متوقف کنند زیرا در آن صورت برخی‌ها تصور می‌کنند که حملات مسلحانه صورت گرفته و باعث رعب و وحشت مردم می‌شود.

همچنین نیروهای پلیس در مناطق باب‌اللوق و خیابان التحریر در الدقی و بالای پل اکتبر و خیابان الکورنیش از سمت قصرالعینی و میدان سیمون بولیفار در نزدیکی سفارت آمریکا و همه راه‌های منتهی به میدان مستقر شدند.

کمیته‌های مردمی نیز تامین امنیت ورودی‌های میدان را بر عهده دارند و تعداد نیروهای کمیته‌های امنیتی و حمایت که تحصن‌کنندگان تشکیل داده‌اند، افزایش یافته است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار