امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19973
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۷
تعداد بازدید: 97
«مصطفی موسوی حسن‌آباد» یکی از حافظان راه‌یافته به مرحله نهایی ششمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار ...

«مصطفی موسوی حسن‌آباد» یکی از حافظان راه‌یافته به مرحله نهایی ششمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تلاش مستمر و شبانه‌روزی برای موفقیت در این آزمون‌ها گفت: با تلاش و توکل بر خدا تمام مسائل را می‌توان با موفقیت پشت سر گذاشت.

وی نحوه طبقه‌بندی سوالات آزمون‌های ششمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم خوب ارزیابی کرد و افزود: به نظر من آزمون مرحله سوم یعنی مفردات، از بین سایر مراحل سخت‌تر بود، اما به لطف خداوند توانستم این مرحله را نیز با موفقیت سپری کنم.

این حافظ برتر کشورمان یکی از دلایل موفقیت خود برای رسیدن به مرحله نهایی را خلاصه‌نویسی کتاب‌های فراوانی که خوانده بود، دانست و گفت: من در مرحله سوم این آزمون‌ها، 7 کتاب 3 جلدی را مطالعه و از آنچه که مهم بود، خلاصه‌نویسی کردم که این خلاصه‌ها کمک بسیاری بر محفوظاتم کرد.

وی موفقیت خود در مرحله چهارم ششمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم را بیش از 70 درصد عنوان و به افرادی که قصد حفظ قرآن کریم را دارند، توصیه کرد که هدف خود را رضایت خداوند متعال قرار دهند؛ چرا که اگر با قصد قربت الهی فعالیتی را آغاز کنند، به طور حتم موفق خواهند شد.

موسوی حسن‌آباد در پایان اظهار داشت: بهتر است علاقه‌مندان به حفظ قرآن کریم همانطور که تمامی اساتید توصیه کرده‌اند، از جزء 30 قرآن شروع به حفظ کنند تا با حفظ سوره‌های کوچک‌تر انگیزه بیشتری برای ادامه داشته باشند.

انتهای پیام/م.خ
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها