امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19979
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۷
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، موسیقی اقوام ایرانی از امروز 12 تیرماه جاری با اجراهای مختلف در تالار رودکی کار خود را آغاز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، موسیقی اقوام ایرانی از امروز 12 تیرماه جاری با اجراهای مختلف در تالار رودکی کار خود را آغاز می‌کنند.

نخستین اجرای امشب، گروه «طرقه» به سرپرستی علی نظرزاده به صحنه می‌رود و چهارشنبه شب گروه «وطن اوغلی» به سرپرستی قدرت میرزاپور برنامه اجرا خواهد کرد.

سیزدهم تیرماه گروه «حنانه» به سرپرستی کامران همت‌پور، پانزدهم تیرماه گروه «کامیت» به سرپرستی اشکان مرادی و شانزدهم تیر ماه گروه «سلوک» به سرپرستی مهدی زارع در تالار رودکی برنامه اجرا می‌کنند.

آخرین شب به گروه «رادها» به سرپرستی مرتضی یگانه اختصاص دارد که در همین تالار در هفدهم تیرماه کنسرت بدهد.

برنامه شب‌های موسیقی اقوام ایرانی از جمله برنامه‌های بنیاد رودکی در نیمه دوم تیرماه و نیمه دوم ماه شعبان است.

در همین ایام گروه های «آرس نوا» به سرپرستی آرمین قیطاسی، گروه «ادیب» به سرپرستی محمدرضا معتمدی، گروه «نایریکا» به سرپرستی مهر سیما سعادت و گروه «پارسیان» به سرپرستی آیدین احمدی نژاد در تالار وحدت بنیاد رودکی از یازدهم تا هفدهم تیر ماه به ترتیب اجرای برنامه خواهند داشت.

پایان بخش برنامه‌های تیرماه بنیاد رودکی پیش از فرارسیدن ماه مبارک رمضان، کنسرت همایون شجریان خواهد بود که از بیستم تا بیست و دوم تیرماه در تالار وحدت اجرا می‌شود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها