امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19986
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۷
تعداد بازدید: 140
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این درام اجتماعی پر رمز و راز براساس قصه کتاب پرخواننده‌ای به همین نام اثر ریچارد مورایس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این درام اجتماعی پر رمز و راز براساس قصه کتاب پرخواننده‌ای به همین نام اثر ریچارد مورایس ساخته می‌شود.

فیلم‌نامه اقتباسی فیلم را استیو نایت نوشته است. او نویسنده فیلم‌نام «قول‌های شرقی» دیوید کراننبرگ است و اخیرا فیلم «هامینگبرد» جیسن استاتام را کارگردانی کرد.

لس هالستروم فیلم سازی سوئدی تبار سینما که مدتی قبل درام دلهره‌آور و پرفروش «پناهگاه» را روی پرده سینماها داشت ،برای کارگردانی «سفر هزار پایی» انتخاب شده است.

استیون اسپیلبرگ و اوپرا وینفری مدیر تولید فیلم هستند و گفته می‌شود اسپیلبرگ علاقه خاصی به این پروژه دارد و حتی بحث کارگردانی فیلم توسط او مطرح بوده است.

مانیش دایال بازیگر جوان هندی هم در یکی از نقش‌های مهم «سفر هزار پایی» بازی خواهد داشت، خط اصلی قصه فیلم درباره سفر یک خانواده هندی به جنوب فرانسه است.

آن‌ها یک رستوران در این محل دایر می‌کنند. این رستوران هزار متری در فاصله کمی از یک رستوران موفق و پرمشتری فرانسوی قرار دارد.بزودی رستوان هندی با استقبال زیاد اهالی روبرو می‌شود و رقابتی سخت بین این رستوران تازه تاسیس با رستوران قدیمی فرانسوی در می‌گیرد.

کلید فیلم‌برداری «سفر هزار پایی» ماه سپتامبر در فرانسه زده می‌شود و کمی پس از آن، گروه سازنده راهی هند می‌شوند تا صحنه‌های مربوط به هند را فیلم برداری کنند.

تاریخ هشتم آگست سال 2014 به عنوان زمان اکران عمومی فیلم تعیین شده است. کمپانی والت دیزنی امر توزیع «سفر هزار پایی» را به عهده دارد.

هنوز معلوم نیست هلن میرن در این فیلم در چه نقشی ظاهر خواهد شد. او چند سال قبل برای درام شرح حال گونه «ملکه» و بازی در تقش ملکه انگلستان اسکار بهترین بازیگر زن را گرفت.

از این بازیگر هم‌اکنون قسمت دوم اکشن ماجراجویانه و دلهره‌آور «سرخ» آماده نمایش عمومی است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار