امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۱۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19991
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۷
تعداد بازدید: 95
«حسن نور‌اللهی» معاون بخش «نوجوانی بهار شکوفایی» نمایشگاه قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

«حسن نور‌اللهی» معاون بخش «نوجوانی بهار شکوفایی» نمایشگاه قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص برنامه‌های این بخش در نمایشگاه امسال گفت: امسال برنامه‌های متنوع و مفیدی برای نوجوانان و علاقه‌مندان تدارک دیده شده که در ایام ماه مبارک رمضان ارائه می‌شود.

نقد بازی‌های رایانه‌ای غربی در غرفه نوجوان نمایشگاه قرآن

وی از برگزاری غرفه بازی‌های رایانه‌ای در بخش نوجوان خبر داد و گفت: امسال با برپایی غرفه بازی‌های رایانه‌ای اقدام به ارائه و معرفی بازی‌های رایانه‌ای تولید داخل کرده‌ایم، همچنین در این بخش نشست نقد بازی‌های غربی برگزار خواهد شد.

نور‌اللهی با اشاره به آموزش عملی احکام گفت: در نمایشگاه امسال با برپایی غرفه احکام در دو بخش خواهران و برادران احکام نماز، روزه، طهارت به صورت عملی به نوجوانان آموخته می‌شود.

دشمن‌شناسی به صورت سرگرمی ویژه نوجوانان

معاون بخش «نوجوانی، بهار شکوفایی» از برگزاری غرفه دشمن‌شناسی در این بخش خبر داد و گفت: در غرفه دشمن‌شناسی، نوجوانان دختر و پسر را در قالب سرگرمی‌هایی با دشمنان اسلام و نظام مانند مشرکان، منافقان و صهیونیسم آشنا می‌کنیم، همچنین در غرفه خلاقیت با ارائه جدول مرتبط که نوعی پازل پرسش و پاسخ است به همراه هنر‌هایی مانند سفال، خوشنویسی و نقاشی تلاش بر ارائه خلاقیت از سوی نوجوانان داریم.

ارائه بازی و اهدای جوایز به نوجوانان

نور‌اللهی از ارائه بازی‌هایی برای نوجوانان در این بخش خبر داد و گفت: در غرفه‌ای دیگر بازی‌های مختلفی مانند مکعب جور‌چین با طرح‌های اسلامی و قرآنی و اسلامی را به نوجوان ارائه می‌کنیم، همچنین نوجوانان با حضور در غرفه‌های مختلف امتیازاتی را جمع‌آوری و در نهایت با مراجعه به غرفه جوایز هدایای خود را دریافت می‌کنند.

معرفی نوجوانان افتخار آفرین قرآنی

معاون بخش نوجوان نمایشگاه قرآن از معرفی نوجوانان افتخار آفرین در زمینه قرآن کریم در نمایشگاه امسال خبر داد و گفت: در غرفه قله‌های افتخار از نوجوانان افتخار آفرین قرآنی دعوت و آنها را به عموم مردم معرفی می‌کنیم، همچنین در غرفه‌ای دیگر با عنوان محدوده ممنوعه به آسیب‌شناسی دوره نوجوانی و مشکلات این رده سنی خواهیم پرداخت.

وی از برگزاری غرفه مشاوره در بخش نوجوان نمایشگاه قرآن خبر داد و گفت: در این بخش کارشناسان ما به مشاوره نوجوان و والدین در حوزه‌های مختلف می‌پردازند.

وی در پایان از عرضه محصولات، کتب و نرم‌افزار‌های قرآنی و دینی در بخش «نوجوانی بهار شکوفایی» خبر داد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها