امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 19993
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۷
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نسخه اصلی فیلم اگرچه با تحسین منتقدان سینمایی روبرو شد، ولی نتوانست در جدول گیشه نمایش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نسخه اصلی فیلم اگرچه با تحسین منتقدان سینمایی روبرو شد، ولی نتوانست در جدول گیشه نمایش سینماها موفقیتی به دست بیاورد.

حالا خبر می‌رسد که شرکت مستقل فیلم‌سازی ال دی اینترتینمنت در تدارک تولید نسخه جدید و دوباره‌سازی شده این درام تلخ و سیاه است.

منتقدان سینمایی به «نردبان یاکوب» که توسط آدریان لین کارگردانی شد، لقب یک فیلم «کالت» را داده‌اند و از آن به عنوان یک کار کلاسیک اسم می‌برند.

این درام روان کاوانه از حال و هوایی دلهره‌آور و ترسناک برخوردار بود. قرار است فیلم‌نامه نسخه جدید را جف بوهلر (نویسنده «قطار نیمه شب») بنویسد.

او فیلم‌نامه خود را بر اساس یک طرح سی صفحه‌ای می‌نویسد که جیک دید وال ماه گذشته تحویل تهیه‌کنندگان نسخه جدید آن داد.

قصه فیلم «نرد‌بان یاکوب» درباره مردی چهل ساله به نام یاکوب سینگر یکی از سربازان کهنه‌کار جنگ ویتنام بود که در شهر نیویورک زندگی و کار می‌کرد.

حضور وی در جبهه‌های جنگ به صورت فلاش بک به نمایش درمی‌آید. خاطرات جنگی یاکوب به شدت بر زندگی عادی او در نیویورک سایه انداخته و برایش مشکلاتی به وجود می‌آورد.

تهیه‌کنندگان نسخه جدید فیلم گفته‌اند قصد دارند به قصه آن حال و هوایی امروزی بدهند تا ماجراها به شهر نیویورک سال2013 نزدیک باشد.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، سازندگان فیلم قصد ندارند فقط به دوباره‌سازی صرف آن بپردازند و نسخه آن ها در عین حال تقدیری از نسخه اصلی هم خواهد بود.

تهیه‌کنندگان نسخه جدید «نردبان یاکوب» هم اکنون در جست‌وجوی فیلم‌سازی سرشناس و غیرمتعارف هستند تا امر کارگردانی فیلم را به دست او بسپارند.

به احتمال زیاد کلید فیلم‌برداری فیلم اوایل یا اواسط فصل پائیز زده خواهد شد. تا آن زمان بازیگر نقش اصلی فیلم هم انتخاب شده است.نسخه اصلی فیلم با هزینه تولید 25 میلیون دلاری خود، 24 میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش کرد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها