امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۰۰:۳۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 200
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 498
سید امیرحسین قاضی‌زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود گفت: تعدادی از مسئولین دیوان ...

سید امیرحسین قاضی‌زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود گفت: تعدادی از مسئولین دیوان محاسبات با حضور در جلسه امروز کمیسیون به ارائه گزارشی از عملکردسید امیرحسین قاضی‌زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود گفت: تعدادی از مسئولین دیوان محاسبات با حضور در جلسه امروز کمیسیون به ارائه گزارشی از عملکرد این دستگاه در تدوین گزارش تفریق بودجه و برنامه به مجلس پرداختند.

وی افزود: همچنین مسئولین دیوان توضیحاتی در مورد وضعیت کنونی این دستگاه و اقدامات صورت گرفته توسط این نهاد به منظور ارتقا آگاهی مدیران ارائه کردند.

قاضی‌زاده گفت: در ادامه جلسه امروز لایحه بودجه سال 92 مورد بررسی کارشناسانه قرار گرفت و مسئولین دیوان محاسبات با نگاهی انتقادی به بررسی نقاط ضعف و قوت لایحه بودجه سال 92 پرداختند؛ همچنین عملکرد مالی و محاسباتی دستگاه‌های مرتبط با کمیسیون اجتماعی نیز در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در حاشیه جلسه امروز نیز وزیر ارتباطات در جلسه حضور پیدا کرد و نمایندگان ضمن گفت‌وگوی دوستانه با وی سؤالاتی را در مورد سطح مناطق تحت پوشش تلفن همراه و مسائلی دیگر مطرح کردند و وزیر ارتباطات نیز ضمن پاسخ به سؤالات بر اهمیت حوزه ارتباطات در ابعاد امنیتی تأکید و در مورد اعتبارات مورد نیاز این وزارتخانه نیز مطالبی را بیان کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها