امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۴:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20000
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۷
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بخش خانواده در سومین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران، میزبان علاقه مندان خواهد بود و والدین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بخش خانواده در سومین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران، میزبان علاقه مندان خواهد بود و والدین با مراجعه به این بخش می‌توانند از نزدیک با نظام رده بندی سنی بازی‌های رایانه‌ای (اسرا) آشنا شده و پرسش های خود را درباره انتخاب بازی‌های رایانه‌ای متناسب با سن فرزندان از کارشناسان حاضر در این بخش مطرح کنند.

همچنین در بخش خانواده، برنامه‌های ویژه‌ای به منظور ترویج فرهنگ استفاده از بازی‌های رایانه‌ای در نظر گرفته شده است.

تبیین نقش بازی‌های رایانه‌ای در مقوله آموزش و آشنایی هرچه بیشتر خانواده‌ها با کارکردهای گیم از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده در این بخش است.

سومین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران با هدف ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی از طریق این صنعت با نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان،  ترویج فرهنگ استفاده صحیح از بازی های رایانه ای و نظام ملی رده بندی سنی بازی‌های رایانه‌ای اسرا (ESRA) برگزار خواهد شد.

شناخت و حمایت از ظرفیت و استعداد های موجود و نمایش توانمندی‌های متخصصان و هنرمندان ایرانی و ایجاد فضای رقابت علمی ،فرهنگی-هنری و زمینه سازی برای رشد و شکوفایی خلاقیت‌های دانشجویان و دانش آموزان از دیگر اهداف برگزاری سومین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای محسوب می‌شود.

سومین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران مردادماه امسال در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود. 
 
انتهای پیام / ا
برچسب ها:
آخرین اخبار