امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20010
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۹
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «یورونیوز»، دولت یونان برای برخورداری از یک بسته کمک مالی بین‌المللی باید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «یورونیوز»، دولت یونان برای برخورداری از یک بسته کمک مالی بین‌المللی باید به اعضای گروه تروئیکا اطمینان دهد که شرایط این گروه برای برخورداری از دور جدیدی از کمک‌های مالی آینده دارد.

در حال حاضر بازرسان گروه تروئیکا شامل کمیسیون اروپا، بانک مرکزی اروپا و صندوق بین‌المللی پول که از جمله وام دهندگان به یونان هستند در حال بازرسی از شرایط اقتصادی و بررسی اصلاحات اقتصادی در بخش‌های گوناگون این کشور هستند.

«هنک پوتس» کارشناس امور اقتصادی از بانک بارکلیز در این مورد گفت: «یونان پیشرفت‌های باورنکردنی در زمینه مدیریت کسری بودجه خود داشته است. اقتصاد این کشور بیش از پیش رقابتی شده، قیمت در بازار کار کاهش یافته و درآمد صنعت گردشگری افزایش یافته و امسال می‌تواند به حد رکورد برسد.»

گروه تروئیکا قرار است در آینده مجموعه دیگری از کمک های مالی معادل 8 میلیارد و 100 میلیون یورو به یونان اعطا کند. احتمال دارد این گروه برای فشار بیشتر به دولت یونان کمک مالی مذکور را در طول سه ماه آنرا واریز کند.

از سوی دیگر وزیران دارایی حوزه پولی یورو روز دوشنبه آینده در بروکسل گردهم خواهند آمد به نظر می‌رسد بررسی وضعیت یونان در دستور کار این جلسه قرار گیرد.
انتهای ‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها