امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20029
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۹
تعداد بازدید: 625
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، امروز سومین نمایشگاه گل و گیاه ایران در تاجیکستان آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، امروز سومین نمایشگاه گل و گیاه ایران در تاجیکستان آغاز به کار کرد.


«رضا عطایی» مدیر عامل گلخانه ایرانی «سوپر استار» در گفت و گو با خبرنگار فارس گفت: برای سومین بار نمایشگاه گل و گیاه ایرانی را در تاجیکستان برگزار کرده‌اند که 2 مورد آن در دوشنبه پایتخت این کشور و یک بار نیز در خجند بوده است.

وی افزود: در این نمایشگاه گل و گیاهان آپارتمانی و درختان مرکبات در معرض دید و فروش قرار گرفته است.

عطایی با اشاره به استقبال مردم تاجیکستان، هدف از برگزاری این نمایشگاه را انتقال گل ها و گیاهانی دانست که در این کشور وجود ندارند تا مردم با آنان آشنایی بیشتری پیدا کنند.
مدیر عامل گلخانه ایرانی سوپراستار خاطرنشان کرد که گل ها و گیاهان عرضه شده در این نمایشگاه با توجه به آب و هوای تاجیکستان از شمال و جنوب ایران انتخاب و آورده شده است.  

عطایی تصریح کرد که در این نمایشگاه 36 نوع گل، 56 نوع گیاهی تخمی، 20 نوع درخت و غذاها و داروهای گیاهی ایرانی عرضه شده است.


این فعال ایرانی در عرصه گل و گیاه هماهنگی و تبلیغات بیشتر را در برگزاری نمایشگاههای دیگر در تاجیکستان برای تشویق فعالان در این بخش موثر دانست.دومین نمایشگاه گل و گیاه در باغ گیاهان دوشنبه از دوم تا ششم ژوئیه ( 11 تا 15 تیرماه) به ابتکار موسسه دولتی علمی باغ مرکزی گیاهان تاجیکستان، باغ ملی و شرکت گلخانه سوپر استار ایران در حال برگزاری است.

در ادامه تصاویر بیشتری از این نمایشگاه آمده است.

انتهای پیام/خ
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها