امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20030
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۹
تعداد بازدید: 131
به گزارش فارس به نقل از العهد، میشل عون رئیس جریان آزاد ملی لبنان دیروز در نشست خود با اعضای فراکسیون تغییر و اصلاح در پارلمان با رد شایعات مطرح شده ...

به گزارش فارس به نقل از العهد، میشل عون رئیس جریان آزاد ملی لبنان دیروز در نشست خود با اعضای فراکسیون تغییر و اصلاح در پارلمان با رد شایعات مطرح شده در مورد مناسبات این جریان با حزب‌الله لبنان تاکید کرد که هیچ چالشی در مناسبات با حزب‌الله وجود ندارد.

وی با تاکید بر مواضع پیشین خود در مخالفت با قانون تمدید فعالیت‌های پارلمان گفت که با تمدید ریاست اشرف ریفی بر دستگاه امنیت داخلی لبنان نیز مخالف است و نمی‌تواند این را بپذیرد.

عون این روند را مغایر با فعالیت‌های موسساتی و قوانین کشور دانست و در مورد روند تشکیل دولت نیز گفت که هیچ شاخصی برای احیای حکومت وجود ندارد، برخی می گویند دولت در سپتامبر تشکیل می‌شود و برخی می‌گویند در پایان سال یا در 5 ماه آینده تشکیل خواهد شد، به هر حال الان دولت به ایالت‌های کوچک تقسیم شده و هر کدام از این ایالت‌ها حقوقی دارد که آن را دستاورد خود می‌داند.

وی در مورد روند دیدارهای خود با علی عواض العسیری سفیر عربستان سعودی در لبنان گفت که این دیدارها تردیدهایی را ایحاد کرده است و ما هر چالشی را در مناسبات رد می‌کنیم.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها