امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20042
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۹
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه لبنانی السفیر، عتریس حسین شهروند سوئدی لبنانی الاصل در جریان محاکمه خود در تایلند بار دیگر ادعاهای مطرح شده ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه لبنانی السفیر، عتریس حسین شهروند سوئدی لبنانی الاصل در جریان محاکمه خود در تایلند بار دیگر ادعاهای مطرح شده در مورد ارتباط با حزب الله لبنان را رد کرد. این در حالی است که وی به دلیل کشف مواد شیمیایی که ممکن است در ساخت مواد منفجره مورد استفاده قرار گیرد، بازداشت و زندانی شده است.

حسین 48 ساله متهم است که مقادیر زیادی کود و نیترات آمونیوم که در ساخت مواد منفجره مورد استفاده قرار می‌گیرد، در منزل خود نگهداری می‌کرده است.

تایلند در ژانویه سال 2012 اعلام کرد که این فرد را بازداشت کرده است، این اتفاق تنها چند روز بعد از هشدار سفارت آمریکا نسبت به احتمال اقدام تروریست های خارجی در عملیات تروریستی در بانکوک صورت گرفت که ارتباط این سناریو سازی با دستگاه های اطلاعاتی آمریکا را نشان می‌دهد. با وجود اینکه هیچ ادله‌ای مبنی بر ارتباط این فرد با حزب الله لبنان وجود نداشت، پلیس تایلند برای پیشبرد این سناریو تحت فشارهای واشنگتن مدعی شد که این فرد با حزب‌الله لبنان در ارتباط بوده است.

حسین در آخرین محاکمه خود که دو روز پیش در تایلند انجام شد، گفت که حزب‌الله را به صورت کلی می‌شناسد، ولی هیچ ارتباط مستقیم یا غیر مستقیمی با این حزب ندارد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها