امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2005
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 168
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی این شهر، مهدی ایاز اظهار داشت: مهم‌ترین راه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی این شهر، مهدی ایاز اظهار داشت: مهم‌ترین راه کمک به تسریع درمان، تسکین درد و رنج در بیماران سوختگی به ویژه با درصد بالا و رهایی آنها از مرگ، پیوند پوست به‌موقع است.

وی افزود: خانواده مرحوم بهرام رحیمی که دچار مرگ مغزی شده بود، با اهدای پوست عزیزشان برای درمان بیمار نیازمند به پیوند پوست موافقت کرده‌اند که این اقدام خداپسندانه آنان موجب بازگشت بیماری به زندگی می‌شود.

این مسئول اضافه کرد: نخستین پیوند پوست اهدایی در اسفند ماه گذشته در این بیمارستان انجام شد که امیدواریم این اقدام نیز در جامعه برای کمک به بیماران نهادینه شود.

ایاز گفت: بر این اساس از خانواده های مرحوم زیتون گودرزی و بهرام رحیمی که با اهدای پوست عزیزانشان از پیشگامان این امر خداپسندانه در استان فارس بوده اند، از طرف کارکنان مرکز سوانح سوختگی قطب‌الدین شیرازی تقدیر می‌کنیم و از خداوند برای اهداکنندگان علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی خواستاریم.
انتهای پیام/‌2448/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار