امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20053
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۱۹
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه راشاتودی، «هاینس فیشر» رئیس جمهور اتریش با «اوا مورالس» همتای بولیویایی خود که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه راشاتودی، «هاینس فیشر» رئیس جمهور اتریش با «اوا مورالس» همتای بولیویایی خود که برای 10 ساعت در فرودگاهی در وین (پایتخت) به سر می‌برد، دیدار کرد.

فیشر گفت که دولت اسپانیا نیز اجازه ورود هواپیمای رئیس جمهور به حریم هوایی خود را صادر کرده و مورالس به زودی به سمت «لاپاز» پایتخت بولیوی پرواز می‌کند.
پیش از این، «روبن ساودرا» وزیر دفاع بولیوی اعلام کرد که کشورهای فرانسه، پرتغال و ایتالیا اجازه ورود هواپیمای رئیس جمهور به حریم هوایی خود را صادر کردند.

گزارش‌هایی منتشر شده مبنی بر اینکه کشور‌های فرانسه و پرتغال به هواپیمای رئیس جمهور بولیوی که در مسیر بازگشت از نشست انرژی مسکو بود، اجازه ورود به حریم هوایی خود را ندادند.

این هواپیما مجبور به فرود اضطراری در فرودگاهی در اتریش شد و مورالس برای 10 ساعت است که در این فرودگاه حضور دارد.

گفته می‌شود این کشور‌ها تحت فشار دولت آمریکا که احتمال دارد «ادوارد اسنودن» افشاگر برنامه جاسوسی آمریکا در این هواپیما باشد، دست به چنین اقدامی زدند. ادعایی که دولت بولیوی آن را تکذیب کرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار