امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20063
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۲۱
تعداد بازدید: 86
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، در راستای اجرای بند «ب» و «ج» از فصل هشتم سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که مسئولیت طراحی و تدوین برنامه‌های کوتاه ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، در راستای اجرای بند «ب» و «ج» از فصل هشتم سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که مسئولیت طراحی و تدوین برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت اجرایی سند تحول را به وزارت آموزش و پرورش تنفیذ کرده است، کمیته‌های پنجگانه زیر نظام‌های شورای طراحی و تدوین برنامه‌های اجرایی تحول بنیادین تشکیل و مدیران مسئول آن منصوب شدند.

حمیدرضا حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش طی احکامی جداگانه مرتضی رئیسی را به عنوان مسئول کمیته و مدیر اجرایی زیرنظام «تامین فضا، تجهیزات و فناوری»، حجت‌الاسلام و المسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان را به عنوان مسئول کمیته و مدیر اجرایی زیرنظام «برنامه درسی، پژوهش و ارزشیابی»، وحید کیارشی را به عنوان مسئول کمیته و مدیر اجرایی زیرنظام «تأمین و تخصیص منابع مالی»، ابراهیم سحرخیز را به عنوان مسئول کمیته و مدیر اجرایی زیر نظام «راهبری و مدیریت تربیتی» و اسدالله اسدی گرمارودی را به عنوان مسئول کمیته و مدیر اجرایی زیرنظام «تربیت معلم و تأمین منابع انسانی» منصوب کرد.

هر یک از کمیته‌های مذکور پس از تهیه و تدوین پیش نویس طرح‌ها و برنامه‌های مربوط به حوزه کاری خود و تائید آن در شورای طراحی و تدوین برنامه‌های اجرایی، آن را برای بررسی و تصویب نهایی به شورای عالی آموزش و پرورش ارسال خواهند کرد؛ شورای عالی آموزش و پرورش نیز پس از بررسی‌های لازم و تصویب، آنها را برای اجرا ابلاغ می‌کند.

به گزارش فارس، شورای طراحی و تدوین برنامه‌های اجرایی یکی از زیر نظام‌های تحول بنیادین آموزش و پرورش است که دارای 5 کمیته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها