امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20068
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۲۱
تعداد بازدید: 117
قاسم مستقیم، دبیر ستاد مرکزی نظارت بر امر ثبت‌نام دانش‌آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» درخصوص روند نظارت بر ثبت‌نام ...

قاسم مستقیم، دبیر ستاد مرکزی نظارت بر امر ثبت‌نام دانش‌آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» درخصوص روند نظارت بر ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس دولتی و غیردولتی اظهار داشت: در حال حاضر 800 دبیر ستاد ثبت‌نام در سراسر کشور بر روند ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس نظارت دارند.

وی با بیان اینکه افزایش شهریه بیشتر از میزان مصوب در مدارس غیردولتی ممنوع است، افزود: کف افزایش شهریه مدارس غیردولتی 15 درصد است و در صورتی که مدرسه‌ای کاملاً هوشمند شده باشد، 5 درصد به میزان افزایش شهریه اضافه خواهد شد.

مستقیم اضافه کرد: در صورتی که مدرسه غیردولتی، برنامه‌های جدیدی با کیفیت و محتوای بهتری نسبت به سال گذشته ارائه دهد، 5 درصد دیگر نیز به میزان افزایش شهریه مدارس غیردولتی اضافه می‌شود و بر این اساس، حداکثر افزایش شهریه مدارس غیردولتی 25 درصد است.

وی گفت: اگر مدرسه‌ای بیش از این میزان بر شهریه ثبت‌نام بیفزاید، به این معنی است که مقررات را رعایت نکرده است و ما در صورت مشاهده چنین مواردی، تخلفات را به شورای نظارت بر مدارس غیردولتی ارائه می‌دهیم.

دبیر ستاد مرکزی نظارت بر امر ثبت‌نام دانش‌آموزان ادامه داد: وظیفه ما نظارت بر روند ثبت‌نام دانش‌آموزان است و اگر مدرسه غیردولتی خارج از ضوابط ثبت‌نام اقدام کرده باشد، موارد را طی نامه‌ای به شورای نظارت بر مدارس غیردولتی انعکاس می‌دهیم تا بررسی کرده و تصمیم‌گیری کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها