امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۷:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20078
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۲۱
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار زاده‌کمند صبح امروز در همایش قرآنی ناجا با بیان اینکه وظایف زیادی بر عهده نیروی انتظامی نسبت به قرآن وجود دارد ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار زاده‌کمند صبح امروز در همایش قرآنی ناجا با بیان اینکه وظایف زیادی بر عهده نیروی انتظامی نسبت به قرآن وجود دارد گفت: قرائت، تدبر، فهم، نشر و عمل به قرآن در ابعاد زندگی شخصی و اجتماعی یکی از این وظایف است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه برای قرار گرفتن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در بالاترین سطوح دنیا راهی جز استفاده از قرآن و عترت نیست گفت: میزان موفقیت ناجا به میزان انس با قرآن و سرلوحه قرار دادن آن در زندگی بستگی دارد.

وی با بیان اینکه اگر با قرآن و معارف آن آشنا شویم حرکت ما سریع‌تر و راه روشن‌تر خواهد بود گفت: اگر نیروی انتظامی پس از 34 سال توانسته است با وجود تمامی توطئه‌ها سال 91 را به عنوان امن‌ترین سال معرفی کند این موفقیت تنها در سایه قرآن محقق شده است.

سردار زاده کمند با بیان اینکه دشمن با راه‌اندازی اتاق‌های فکر از هیچ تلاشی برای ناامن کردن انتخابات فروگذار نبود گفت: با این حال نه تنها انتخابات 92 امن‌ترین انتخابات بود بلکه با لطف خدا و هدایت پیامبرگونه رهبری شاهد خلق حماسه سیاسی بوده‌ایم.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد ایجاد فضای مسلمانی و انقلابی در نیروی انتظامی گفت: علاوه بر حفظ و تلاوت قرآن باید توجه به معارف قرآنی، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه در دستور کار قرار گیرد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به پشتیبانی حداکثری مسئولان ناجا از توسعه قرآن در پلیس گفت: توجه به سربازان باید در دستور کار قرار گیرد.

وی همچنین با اشاره به اجرایی شدن طرح نور مبین برای کارکنان در خانواده‌هایشان گفت: همچنین برای سربازانی که در حوزه حفظ، روخوانی و تفسیر قرآن فعالیت ویژه داشته باشند تشویق مادی و مرخصی تشویقی در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها