امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20083
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۲۱
تعداد بازدید: 108
علی فرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص غرق شدن تعدادی دانش‌آموز در دریای مازندران اظهار داشت: دانش‌آموزان حادثه ...

علی فرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص غرق شدن تعدادی دانش‌آموز در دریای مازندران اظهار داشت: دانش‌آموزان حادثه دیده در قالب یک اردو به مازندران رفتند که متولی آن یک کانون غیر مرتبط با آموزش و پرورش است.

وی ادامه داد: افراد غرق شده دانش‌آموز و غیر دانش‌آموز بودند و آموزش و پرورش از رده سنی این افراد مطلع نیست.

فرهادی افزود: ما هیچ مجوزی به اردوی دانش‌آموزی از استان البرز و توابع آن برای اعزام به مازندران نداده‌ایم و اداره‌کل آموزش و پرورش استان البرز نیز در سایت این اداره‌کل، این موضوع را تکذیب کرده است.

وی تأکید کرد: آموزش و پرورش در صورتی که قصد برگزاری اردو داشته باشد، مکان‌های هدف را قبل از برگزاری اردو کارشناسی می‌کند و بر اساس آیین‌نامه‌ها اردویی، اقدام به برگزاری اردو دانش‌آموزی می‌کند.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش بیان داشت: آموزش و پرورش در سراسر کشور اردوگاه‌ها و کانون‌های فرهنگی کاملاً ایمن دارد که اردوهای دانش‌آموزی در این اردوگاه‌ها برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه بر اساس استانداردهای وزارت آموزش و پرورش بهترین مکان برای شنای دانش‌آموزان، استخرهای استاندارد و مجهز هستند، گفت: به هیچ وجه در آموزش و پرورش اردویی نداشتیم و نخواهیم داشت که دانش‌آموزان در مکان‌های ناامن شنا کنند.

فرهادی درباره فوت افرادی از جمله دانش‌آموز و غیر دانش‌آموز در دریا ضمن ابراز تأسف از این حادثه، به خانواده‌ها هشدار داد که در اعزام فرزندان خود و یا سایر اعضا به اردوهای دسته‌جمعی، دقت لازم را داشته باشند و برای اوقات فراغت دانش‌آموزان خود از برنامه‌های آموزش و پرورش استفاده کرده یا مشاوره بگیرند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها