امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2009
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 199
یاور وحدتی‌پور در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: ما به تمام مسئولان آموزشی توصیه کردیم که از تغییر نام مدارس خیرین اجتناب کنند چرا که ...

یاور وحدتی‌پور در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: ما به تمام مسئولان آموزشی توصیه کردیم که از تغییر نام مدارس خیرین اجتناب کنند چرا که این کار بر خلاف خواسته و رضایت آنهاست.

وی با یادآوری این‌که مجموعه مهندسان و کارشناسان اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس خود را کارگر محسوب کرده و با کمترین حق و حقوق تلاش فراوانی را انجام می‌دهند، عنوان کرد: ما سعی داریم خطاهایمان را در ساخت و سازهای مدارس به حداقل برسانیم و مدیریت مهندسی زلزله را طوری به کار ببندیم تا مدارس ساخته شده حداقل در برابر 6 تا 7 ریشتر مقاوم باشند.

مدیرکل تجهیز و نوسازی مدارس استان اردبیل ادامه داد: البته خطا جزو طبیعی هر کار است ولی به حداقل رساندن آن جزو اولویت‌های ماست.

تحریم را یک نعمت می‌دانیم

وحدتی‌پور با یادآوری اینکه تورم و گرانی‌های اخیر تاثیری در اراده خیرین در ساخت‌ و سازها نداشته است،‌ افزود: ما افتخار می‌کنیم که به دلیل حضور قدرتمند در عرصه‌های مختلف از سوی دشمن مورد توجه قرار گرفته‌ایم و آنها سعی همه جانبه به کار گرفته‌اند تا ما را تحریم کنند.

این مسئول تصریح کرد: ما تحریم را یک نعمت واقعی در باز مهندسی امور اقتصادی و توانمندی در عرصه صادرات غیر‌نفتی می‌دانیم و معتقدیم این تحریم‌ها ما را به رغم مشکلات کنونی توانمند‌تر خواهد کرد.

مدیرکل تجهیز و نوسازی مدارس استان اردبیل در پاسخ به سئوالی در خصوص انحراف احتمالی در انجام تعهدات خیرین به خبرنگار فارس در اردبیل بیان داشت: این انحراف در حد بسیار پایین است و ما نیز سعی داریم کمیته‌ای را با عنوان پیگیری تحقق مطالبات خیرین راه‌اندازی کنیم تا این موضوع را پیگیری کنند اما اینکه بخواهیم با زور، تهدید و فشار این کار را انجام دهیم موظف نیستیم.

وحدتی‌پور تعهد خیرین در جشنواره چهاردهم مدرسه‌سازی را 33 میلیارد و 964 میلیون تومان اعلام کرد و یادآور شد: ما در حال حاضر 110 خیر فعال در استان داریم که به صورت داخلی و خارجی با جامعه خیرین مدرسه‌ساز استان همکاری می‌کنند.

وی در پایان سخنان خود تاکید کرد: در کنار اهمیت دادن به ساخت مدارس ما در دو سال اخیر از ظرفیت خیرین برای هوشمند‌سازی مدارس و همچنین تحول در تجهیزات و امکانات آموزشی در مدارس استفاده کردیم که قطعاً این امر سبب شده تا مدارس ما هم از لحاظ معماری و شکل ظاهری و هم از لحاظ تجهیزات و امکانات مجهز باشند.
انتهای پیام/62005/ط40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها