امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20099
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۲۱
تعداد بازدید: 59
غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: ما علاوه بر آئین نامه مرخصی‌ها در ایام خاص ...

غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: ما علاوه بر آئین نامه مرخصی‌ها در ایام خاص همچون عید نوروز، ماه رمضان و ماه محرم به صورت ویژه از رئیس قوه قضائیه اذن مرخصی می‌گیریم.

وی افزود: در سال‌های گذشته همزمان با آغاز ماه رمضان و ایام لیالی قدر و با هدف حضور زندانیان در مساجد و تکایا پیشنهادی را در قالب درخواست مرخصی تقدیم رئیس دستگاه قضایی کردیم.

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور با اشاره به مدت زمان‌مرخصی‌ها گفت: معمولا زمان مرخصی‌ها یک ماهه نیست بلکه این زمان تنها معطوف به شب‌های قدر می‌شود.

اسماعیلی تأکید کرد: ما در زندان‌ها برنامه‌های ویژه‌ای را برای ماه رمضان تدارک دیده‌ایم اما ترجیح می‌دهیم که زندانیان شب‌های قدر را همراه با خانواده در مساجد سطح شهر بگذرانند و حداقل دو شب، روزه خود را در کنار خانواده افطار کنند.

وی تصریح کرد: این مرخصی تنها شامل حال کسانی می‌شود که در ماه‌های دیگر سال می‌توانند از مرخصی عادی استفاده کنند و به نوعی ضوابط و قوانین زندان را رعایت کرده و واجد شرایط هستند.

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور در پایان خاطرنشان کرد: ما اوایل ماه مارک رمضان پیشنهاد خود را برای آزادی هزاران نفر از زندانیان واجد شرایط تقدیم رئیس قوه قضائیه می‌کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار