امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2011
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 145
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، بین روابط عمومی‌ها و خبرنگاران همواره یک رابطه وجود دارد شاید خوب و ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، بین روابط عمومی‌ها و خبرنگاران همواره یک رابطه وجود دارد شاید خوب و شاید هم بد؛ خبرنگاران چه بخواهند و چه نخواهند با روابط عمومی‌ها در ارتباطند.

مدیران روابط عمومی‌ها با آمدن مسئولان می‌آیند و با رفتن آنها، می‌روند؛ از مجموعه خود دفاع می‌کنند و در این راستا گاهی جدال‌های متعدد و حتی سنگین بین آنها و خبرنگاران در می‌گیرد که البته طبیعی است چرا که نوع کار متفاوت است.

وزارت آموزش و پرورش نیز یکی از آن دستگاه‌هایی است که طی سالیان گذشته مدیران متعددی را در روابط عمومی خود تجربه کرده است.

یکی از آن مدیران، حسین‌ زاده‌حسین بود که در دوران وزارت محمود فرشیدی به عنوان مدیرکل روابط عمومی این وزارتخانه مشغول به کار شد.

زاده‌حسین از آن دسته مدیرانی بود که صادقانه کار کرد و تا سال‌ها بعد هم که از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش رفت، هر وقت خبرنگاران را می‌دید، جلو می‌آمد و خودش احوالپرسی می‌کرد و با لبخند می‌گفت «ما را فراموش کردید؟»
***
چهارشنبه گذشته، خبری تلخ بین خبرنگاران قدیمی حوزه آموزش و پرورش و روابط عمومی‌های بخش‌های مختلف آموزش و پرورش منتشر شد. خیلی کوتاه و ناباورانه اعلام شد «زاده‌حسین فوت کرد».

باورش خیلی سخت بود؛ یاد تمام روزهایی افتادیم که با روابط عمومی آموزش و پرورش بر سر کسب اخبار و گزارش در ارتباط بودیم؛ یاد تماس‌های مکرر و پافشاری‌هایی که داشتیم تا قرار مصاحبه‌ای تعیین شود.

 تمام جدال‌های کاری را فراموش کرده‌ایم و از این مرد، تنها لبخند مهربانش و صداقت کلامش باقی مانده است.

در این سال‌ها که در حوزه آموزش و پرورش کار کرده‌ایم، فراز و نشیب‌های متعددی را گذرانده‌ایم؛ ما در جایگاه خبرنگار و آنها در جایگاه مسئولان آموزش و پرورش؛ هر کس با رسالتی برای انجام دادن.

اما مگر می‌شود صداقت‌ها و راستی‌ها را فراموش کرد؛ کاش آن روزی که این دنیا را ترک می‌کنیم، از همه ما انسان‌ها در هر جایگاهی، چه مدیر، چه خبرنگار و هر شغل و منصبی، خوبی‌ها به یادگار بماند.
زاده‌حسین که به عنوان جانشین مرکز بسیج صدا و سیما فعالیت می‌کرد چهارشنبه گذشته بر اثر سانحه رانندگی دار فانی را وداع گفت.
روحش شاد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها