امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20141
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۳
تعداد بازدید: 86
بنابر شنیده های غیر رسمی، یکی از شرکت‌های PSP که از مدت‌ها قبل به دستور بانک مرکزی، فعالیت آن ممنوع شده بود از چندی پیش به یک شرکت اقماری مربوط به یک ...

بنابر شنیده های غیر رسمی، یکی از شرکت‌های PSP که از مدت‌ها قبل به دستور بانک مرکزی، فعالیت آن ممنوع شده بود از چندی پیش به یک شرکت اقماری مربوط به یک بانک خصوصی متصل شده و به فعالیت پشت پرده‌ای می پردازد.

سامان قطبی مدیر عامل شرکت شاپرک در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» شایعه بازگشت این PSP به شبکه پرداخت الکترونیک کشور را قویاً رد کرد و گفت: شرکت مذکور در حال واگذاری و فروش تجهیزات و دستگاه‌های خود به یکی دیگر از شرکتهای PSP است.

وی در خصوص احتمال پذیرش مجدد این شرکت خدمات دهنده گفت: شرکتهای PSP مورد تایید و دارای مجوز شاپرک همان 12 شرکت اعلام شده قبلی می‌باشند.

قطبی با اشاره به اسامی شرکتهای PSP مورد تایید شاپرک تاکید کرد: شاپرک هیچ برنامه ای برای پذیرش عضو جدید ندارد.

این اظهارات در حالی مطرح می شود که شرکت PSP مذکور که به دستور بانک مرکزی، فعالیت آن ممنوع شده از مدتی قبل فعالیت خود را با سوئیچ کردن بر یکی از شرکت‌های اقماری یک بانک‌ خصوصی که طبق گزارش بانک مرکزی رتبه بالایی از نظر تعداد تراکنش های پوز، اینترنت و موبایل دارد، از سر گرفته است.

انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها