امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20158
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۳
تعداد بازدید: 198
رضا روستا آزاد عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سالروز جنایت ...

رضا روستا آزاد عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به سالروز جنایت آمریکا در مورد هدف قرار دادن هواپیمای ایرباس ایرانی در سال 67 اظهار داشت: در فضای عقلانی باید گفت که دنیای تجاوز، استکبار و استبداد در گام اول سعی می‌کند یک چهره منطقی از خود نشان دهد و زمانی که شما در این حالت پیروز شوید آنها به کارهای غیرمنطقی روی می‌آورند و اگر هدف‌شان تامین نشود دست به خشونت می‌زنند.

روستاآزاد با بیان اینکه وقتی خصلت استبداد و استکبار رشد کند اقدامات آنها دیگر قابل کنترل نیست،‌ ادامه داد:‌ وقتی سربازان آمریکایی از افغانستان یا عراق به جامعه خود بازمی‌گردند حرکات آنها از نظر روانشناسی قابل توجه است که خوی جنگی دارند.

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با بیان اینکه فرمانده ناو وینسنس نیز با احساس اقتدار و بدون لزوم پاسخگویی و شاید هم از روی تفنن دست به این جنایت زد، تصریح کرد: بی‌حساب و کتاب بودن دنیا باعث این افسارگسیختگی از سوی آمریکا شد.

وی با تاکید بر اینکه آنها خودشان را بالاتر از قوانین بین‌المللی می‌دانند و این امر روحیه قانونمداری و اخلاق را از بین می‌برد، فاجعه 12 تیر سال 67 را با حادثه 11 سپتامبر مقایسه کرد و اظهار داشت: از نظر فاجعه انسانی که انسان‌های بی‌گناهی به خاطر مطامع شوم نظامی و سیاسی آمریکا کشته شدند این دو حادثه قابل مقایسه است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها