امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20161
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۳
تعداد بازدید: 62
حجت‌الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره ...

حجت‌الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به پاسخ رئیس جمهور به سؤال خبرنگار خارجی درباره علت عدم اعتراض به رد صلاحیت مشایی، گفت: همانگونه که انتظار بود، آقای احمدی‌نژاد تمکین به قانون را علت عدم اعتراض به رد صلاحیت مشایی دانستند که این پاسخ مناسب بود.

وی با بیان اینکه رئیس‌جمهور مجری قانون است و باید قانونمدار باشد، تاکید کرد: طبیعی است که رئیس‌جمهور باید بیش از دیگران قانونمندار باشد چرا که انتظار قانون از رئیس دستگاه اجرای همین است.

سالک گفت: رئیس‌جمهور بعد از رد صلاحیت مشایی، به قانون تمکین کردند و خوشبختانه این موضوع را به صراحت در پاسخ به خبرنگار خارجی نیز اعلام کردند.

نماینده مردم اصفهان در پایان با بیان اینکه تمکین به قانون، لازمه فعالیت سیاسی در کشور است، گفت: برخی در فتنه88 با قانون‌شکنی، هزینه‌های سنگینی به کشور وارد کردند.

به گزارش فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور اسلامی ایران در مصاحبه با شبکه راشاداتودی روسیه در پاسخ به این سؤال «چرا نسبت به عدم حضور نامزد مورد حمایت خودتان اعتراضی نکردید؟» گفت: در جمهوری اسلامی ایران، قانون بر همه روابط ارجحیت داشته و ما تنها از قانون تبعیت کردیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها