امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20167
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۳
تعداد بازدید: 199
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان بوشهر محمد عباسی اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان بوشهر محمد عباسی اظهار داشت: ثبت‌نام الکترونیکی هفدهمین دوره آزمون ادواری استانداردهای مهارت کار و دانش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام گرفت و 1151 نفر در رشته‌های مختلف ثبت‌نام به‌ عمل آوردند.

عباسی افزود: آزمون جامع مهارت کار و دانش فرهنگ و هنر مراکز مهارت آموزی وابسته به وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی در رشته‌های (گرافیک رایانه، چهره‌آرایی و چهره‌سازی، تصویربرداری، طراحی صفحات وب، مدیریت و برنامه ریزی خانواده) برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این آزمون به صورت کتبی و عملی برگزار می‌شود و نفراتی که حدنصاب نمره را کسب کنند موفق به اخذ گواهینامه مهارت خواهند شد.

عباسی با اشاره به حضور 1151نفر از مهارت‌آموزان در این دوره، بیان داشت: این آزمون در بوشهر در محل هنرستان طالقانی، دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر و در کنگان در دانشگاه پیام نور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/66006/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها