امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۹:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20170
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۳
تعداد بازدید: 102
محسن پیرهادی مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: مورد هدف قرار دادن ...

محسن پیرهادی مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: مورد هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایرباس با 298 مسافر در 12 تیر 67 روح وحشی‌گری آمریکایی‌ها را هویدا کرد.

وی افزود: آنها که خود را نماد دموکراسی می‌دانند با این گونه اعمال جنایت آمیز، نشان دادند که به دنبال دموکراسی نیستند و جنایتکاری جزء ذات آنهاست.

این کارشناس روابط بین‌الملل با اشاره به اینکه آنها حتی به فرمانده این جنایت بزرگ جایزه دادند، خاطرنشان کرد: آنها با وجود اینکه خودشان اندیشه و قاعده نظام بین‌المللی را نوشتند به آن قواعد خود نوشته نیز پایبند نیستند.

پیرهادی تاکید کرد: آنها که در سال 67 شاهد مقاومت و پیروزی ایران بودند برای اینکه روحیه ملت را سست کنند و به ملت ما ضربه بزنند مردم بی‌گناهی را که در پازل جنگ هیچ نقشی نداشتند ، مورد هدف قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه نظام بین‌الملل بسیار سست و ناقص است گفت: آمریکایی‌ها در شرایط کنونی نیز وقتی توان مقابله با ایران را در خود ندیدند به اشکال دیگری دست به جنایتکاری ‌زنند که تحریم‌های اقتصادی بالاخص تحریم داروهای اساسی از جمله این جنایات است.

این کارشناس مسائل بین‌الملل خاطرنشان کرد: کارشناسان حقوق بین الملل حق حیات را جزء حقوق اساسی هر ملتی می‌دانند که آنها با تحریم داروهای اساسی، این حق را از ما دریغ کردند.

پیرهادی در پایان با بیان اینکه بحثی که بنده در مورد تحریم دارو کردم، به خاطر فلسفه غیرانسانی این عمل است، خاطرنشان کرد: الحمدالله ما در زمینه پزشکی پیشرفت‌های خوبی داشته‌ایم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار