امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20184
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۳
تعداد بازدید: 133
به گزارش فارس به نقل از کامپیوترورلد، تعداد زیادی از گروه های مدنی و مدافعان حریم شخصی در ایالات متحده از طریق هزاران وب سایت در حال سازماندهی موج ...

به گزارش فارس به نقل از کامپیوترورلد، تعداد زیادی از گروه های مدنی و مدافعان حریم شخصی در ایالات متحده از طریق هزاران وب سایت در حال سازماندهی موج اعتراضات روز چهارم جولای هستند تا خشم خود را نسبت به برنامه کنترل و نظارت آژانس امنیت ملی آمریکا ابزار کنند.

یکی از فعال‌ ترین وب سایت‌ها در این زمینه Internet Defense League نام دارد که با 30 هزار عضو برنامه‌های خود در این زمینه را علنی کرده است. برخی سایت‌ها و شرکت‌های فناوری آمریکا نیز از برنامه‌های این سایت حمایت می کنند که از جمله آنها می توان به Reddit، ورد پرس، موزیلا، 4chan و فارک اشاره کرد.

قرار است این اعتراضات و تظاهرات در شهرهای نیویورک، فلادلفیا، لس آنجلس، بوستون، واشنگتن، سان فرانسیسکو، هوستون و آتلانتا برگزار شود. تاکنون دولت آمریکا در این زمینه موضع گیری نکرده است.

گفتنی است وب سایت دیگری به نام StopWatching.us که شکواییه‌ای آنلاین برای اعتراض به این موضوع تهیه کرده تاکنون موفق به جمع آوری بیش از 531 هزار امضا به منظور مخالفت با برنامه‌های جاسوسی آژانس امنیت ملی آمریکا شده است.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار