امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۱۲:۰۴
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 202
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 473
محمدرضا خان‌محمدی نماینده ابهر و خرم‌دره در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود گفت: در جلسه امروز کمیسیون صنایع ...

محمدرضا خان‌محمدی نماینده ابهر و خرم‌دره در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود گفت: در جلسه امروز کمیسیون صنایع سؤالات نمایندگان از از وزیر صنعت، معدن و تجارت بررسی شد کهمحمدرضا خان‌محمدی نماینده ابهر و خرم‌دره در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود گفت: در جلسه امروز کمیسیون صنایع سؤالات نمایندگان از از وزیر صنعت، معدن و تجارت بررسی شد که محور این سؤالات در مورد چالش‌های موجود در فعالیت شهرک‌های صنعتی، رکود تولید در برخی از واحدهای صنعتی و عدم توجه شرکت ملی مس به مجتمع مس سنگن بود.

وی افزود: این سؤالات از سوی الله‌وردی دهقانی (نماینده ورزقان)، شجاعی کیاسری (نماینده ساری)، ایرج ندیمی (نماینده لاهیجان و سیاهکل)، احمدی (نماینده دهلران) و نادر قاضی‌پور (نماینده ارومیه) مطرح شد و وزیر صنعت نیز به این سؤالات پاسخ داد.

نماینده مردم ابهر و خرم‌دره در خانه ملت اظهار داشت: در نهایت مقرر شد تا در مهلت دو ماهه طی جلساتی از سوی مسئولان وزارت صنعت مشکلات مطروحه بررسی و مرتفع شود.
انتهلی پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها