امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۶:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2020
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 344
مظاهر ریاسوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: اعضای این باند حرفه‌ای تاکنون مرتکب چند فقره سرقت در مناطق مختلف شهرستان خرم‌دره ...

مظاهر ریاسوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: اعضای این باند حرفه‌ای تاکنون مرتکب چند فقره سرقت در مناطق مختلف شهرستان خرم‌دره شده‌اند.

وی ادامه داد: در پی وقوع چند مورد سرقت منازل و قطعات داخل خودرو در سطح شهرستان خرم‌دره پیگیری موضوع در دستور کار ماموران آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی خدابنده با اشاره به اینکه ماموران در تحقیقات خود دریافتند سرقت‌ها توسط اعضای یک باند حرفه‌ای صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: با انجام کار اطلاعاتی مخفیگاه اعضای این باند که یک خانه مجردی بود شناسایی شد و تحت نظر قرار گرفت.

وی با بیان اینکه متهمان با برنامه‌ریزی اقدام به سرقت می‌کردند، افزود: اعضای این باند پس از شناسایی منازل خالی از سکنه و خودروهای فاقد تجهیزات بازدارنده شبانه اقدام به سرقت می‌کردند.

ریاسوند تصریح کرد: پس از اطمینان از حضور همه متهمان در مخفیگاهشان ماموران پلیس آگاهی به محل اعزام شدند و هر سه متهم را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه از منزل متهمان مقداری لوازم خانگی و هشت دستگاه ضبط و پخش خودرو مسروقه کشف شد، گفت: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به چند فقره سرقت اعتراف کردند.
انتهای پیام/2308/ز30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها