امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20203
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۳
تعداد بازدید: 188
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» حمیدرضا خانپور با اشاره به سیاست جدید سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور مبنی بر توسعه و تعامل بیشتر ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» حمیدرضا خانپور با اشاره به سیاست جدید سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور مبنی بر توسعه و تعامل بیشتر با موسسات کارآموزی آزاد، اظهار داشت: بیش از یک سوم آموزش‌های مهارتی کشور در استان تهران قطب مهارت آموزی با حمایت بخش خصوصی صورت می‌پذیرد که نقش آن در رفع معضل بیکاری جوانان حائز اهمیت است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران با اشاره به همکاری بخش خصوصی در برگزاری گذرهای مهارتی، پژوهش و تدوین کتب درسی، تصریح کرد: موسسات کارآموزی آزاد با برگزاری گذرهای مهارتی و آشنایی هم میهنان با حرفه های منجر به اشتغال آموزش های فنی و حرفه ای توسعه و بهبود کسب و کار و در نهایت خودکفایی کشور را رقم خواهند زد.

خانپور توسعه و بهبود فضای کار را زمینه ساز اشتغال مولد و پایدار دانست و گفت: با ترویج و تقویت فرهنگ مهارت آموزی و کارآفرینی، آموزش نیروی انسانی متخصص، ماهر و کارآمد متناسب با نیازهای بازارکار، ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار با استفاده از آموزش فناوری و اقتصاد روز، حماسه اقتصادی عظیمی را به دنبال خواهد داشت.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها