امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20205
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۳
تعداد بازدید: 212
به گزارش فارس به نقل از وال استریت ژورنال،  هنوز همه مراحل قانونی و اداری برای این کار طی نشده است، اما موافقت‌های کلیدی با این اقدام به عمل آمده ...

به گزارش فارس به نقل از وال استریت ژورنال،  هنوز همه مراحل قانونی و اداری برای این کار طی نشده است، اما موافقت‌های کلیدی با این اقدام به عمل آمده است.

شهردار شهر نیویورک با اعلام این خبر گفته است از این پس آدرس سایت‌های مربوط به این شهر را می‌توان به جای com یا org  با پسوند nyc. ختم کرد. کارشناسان معتقدند این اقدام به خصوص فرصت‌های استثنایی را برای صاحبان مشاغل کوچک به وجود می‌آورد.

انتظار می‌رود پس از اجرای این ابتکار عمل شهرهای بزرگ دیگری در جهان هم به اجرای طرح یاد شده روی آورند و از پسوندهای اختصاصی برای راه اندازی سایت‌های مرتبط با خود استفاده کنند. قرار است تا قبل از پایان سال جاری میلادی افراد و مشاغل این شهر بتوانند پسوندهای nyc را برای سایت های خود به ثبت برسانند.

گفتنی است در حال حاضر بیش از دوهزار درخواست برای ثبت دامنه های اینترنتی با پسوندهای جدید از app تا "pizza" و همین طور پسوندهای متعددی به زبان های مختلف دنیا به سازمان آیکان ارائه شده است.
انتهای پیام/ آ  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها