امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۷:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20206
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۳
تعداد بازدید: 213
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»، بابک مرتضی ‌زنجانی در مراسم رونمایی از 16 فروند هواپیمای قشم‌ایر  اظهار داشت: سال 88 این ایرلاین ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»، بابک مرتضی ‌زنجانی در مراسم رونمایی از 16 فروند هواپیمای قشم‌ایر  اظهار داشت: سال 88 این ایرلاین را با 4 میلیارد تومان بدهی خریداری کردیم.

وی ادامه داد: آن زمان این ایرلاین فقط یک برگه ثبتی داشت، اما ما بدهی‌های آن را پرداخت کردیم.

وی با بیان اینکه برنامه این ایرلاین ارائه خدمات ویژه و بیزنس‌کلاس است تصریح کرد: در پروسه خرید این هواپیما از سال 88 تاکنون 3 بار پول ما را در کشورهای خارجی خوردند، اما ما عزم خود را دوباره جزم کردیم و در ورود هواپیما کم‌کاری نکردیم.

زنجانی تصریح کرد: در سه سال اخیر با سرمایه اولیه یک‌هزار میلیارد تومان، کار خود را برای این ایرلاین آغاز کردم هم‌اکنون 2 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در قشم‌ایر موجود است.

مدیرعامل توسعه هلدینگ سورینت ادامه داد: 5 فروند فوکر ملکی 50 در ناوگان این ایرلاین وجود داشت، 16 فروند هواپیما امروز وارد کردیم و یک فروند هواپیما نیز به زودی وارد ناوگان هوایی می‌شود.

وی با بیان اینکه فوکرهای 100 از نوع دیجیتال و به روز است اظهار داشت: ایرباس‌های 320 عمدتاً تولید سال‌های 1997 تا 2002 میلادی است، زنجانی ادامه داد: هواپیمای RG این ایرلاین چهارموتوره است که به راحتی در زمین‌های خاکی نیز فرود می‌آید.

وی هدف خود را از سرمایه‌گذاری در این ایرلاین رضایت و تلاش برای خدمت به مردم و توسعه ایران عنوان کرد.

وی با بیان اینکه خدمات این ایرلاین 100درصد الکترونیک است اظهار داشت:‌در فروش بلیت‌های این شرکت هیچ واسطه‌ای بین مسافر و ایرلاین وجود ندارد، مسافر می‌تواند بلیت خود را از طریق سامانه اینترنتی www.4764.ir دریافت کند و بابت این خرید اینترنتی 10 درصد کارمزد به حساب شتاب خریدار از سوی ایرلاین پرداخت می‌شود.

وی اضافه کرد: همچنین طی قرارداد با سازمان صدا و سیما از این پس هر روز اطلاعات پرواز این ایرلاین در روزهای گذشته و روزهای آینده اعلام می‌شود.

وی تصریح کرد: مسافر در تهیه بلیت می‌تواند نوع کیترینگ، نوع مجله برای مسافر و میزان خدمات خود را تعیین کند.

زنجانی اضافه کرد: برای سال آینده 39 فروند ایرباس وارد ناوگان هوایی این ایرلاین خواهد شد.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها