امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20236
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۶
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسئول بخش اطلاع رسانی موسسه اوقاف و میراث فرهنگی الاقصی امروز چهارشنبه در اظهاراتی مطبوعاتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسئول بخش اطلاع رسانی موسسه اوقاف و میراث فرهنگی الاقصی امروز چهارشنبه در اظهاراتی مطبوعاتی خاطر نشان کرد که نیروهای سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی از ساعات اولیه امروز در سه دسته وارد مسجد الاقصی شده و در مصلاهای آن از جمله مصلای مسجد قبلی، بخش قدیمی مسجد الاقصی و مسجد قبه الصخره اقدام به گشت زنی کردند.

«محمود ابو العطا» ضمن اشاره به گشت زنی گروهی از نیروهای سازمان اطلاعات صهیونیستی در محوطه های مسجد الاقصی، تاکید کرد که همزمان با ورود این نیروها، 25 نیروی دیگر نیز وارد مسجد مبارک الاقصی شد و در بخش های مختلف آن به ویژه بخش های شرقی گشت زنی کردند.

ابو العطا ضمن اشاره به حضور صدها نفر از طلاب علوم دینی در محوطه ها و بخش های مختلف مسجد الاقصی، تصریح کرد که پلیس رژیم صهیونیستی تدابیر امنیتی شدیدی را در مقابل دروازه های مسجد الاقصی به ویژه باب المغاربه به اجرا گذاشته است.

وی تعرض مکرر صهیونیست ها به مسجد مبارک الاقصی را به شدت محکوم و خاطر نشان کرد که موسسه اوقاف و میراث فرهنگی الاقصی و بسیاری دیگر از موسسه ها و سازمان های فعال در قدس اشغالی آماده استقبال از هزاران نمازگزار در داخل مسجد الاقصی در ماه مبارک رمضان هستند و وزارت اوقاف اسلامی نیز تلاش های زیادی را برای خدمت رسانی بهتر به نمازگزاران در این ماه مبارک مبذول داشته است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، مسئول بخش اطلاع رسانی موسسه اوقاف و میراث فرهنگی الاقصی تاکید کرد که نمازگزاران با حضور گسترده خود در مسجد الاقصی در ماه مبارک رمضان و دیگر ماه ها پیام صریح و شفافی را به دشمن صهیونیستی ابلاغ خواهند کرد مبنی بر اینکه مسجد الاقصی تنها نیست و مسلمانان و نمازگزاران برای دفاع از آن با جان و مال خویش از هیچ تلاشی دریغ نکرده و طرح های جنایتکارانه دشمن صهیونیستی علیه این مسجد راه به جایی نخواهد برد.

محمود ابو العطا از تمامی ساکنان قدس اشغالی، سرزمین های اشغالی 48 و کرانه باختری دعوت کرد از روز اول ماه مبارک رمضان در مسجد مبارک الاقصی حضور یابند و کسانی هم که قادر به حضور در این مسجد نیستند، از خداوند سبحان درخواست نمایند که از این مسجد مبارک در مقابل طرح ها و جنایت های دشمن غاصب صهیونیستی حمایت نماید.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها