امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۴:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20248
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۱۶
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غضنفر رکن‌آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان با میشل عون رهبر جریان مسیحی آزاد ملی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غضنفر رکن‌آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان با میشل عون رهبر جریان مسیحی آزاد ملی ملاقات و در خصوص تحولات منطقه و روابط دوجانبه گفت‌وگو کرد.

میشل عون رهبر جریان آزاد ملی لبنان ضمن تبریک مجدد پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: این انتخابات بسیار حائز اهمیت بود. کسب بیش از نیمی از آرای مردم در یک رقابت سخت انتخاباتی نیز به نوبه خود قابل توجه است.

رهبر جریان آزاد ملی لبنان با اشاره به حساسیت شرایط کنونی منطقه و لبنان گفت: نباید اجازه داده شود افکار تند و افراطی در منطقه رشد یافته و به مشکلی برای امنیت کشورهای منطقه تبدیل شوند.

وی ضمن تأکید مجدد بر ضرورت حمایت از مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی اظهار داشت: ما همواره اعلام کرده‌ایم به مقاومت لبنان ایمان داشته و حمایت از مقاومت برگرفته از باورهای قلبی ماست.

میشل عون بر حمایت از مردم، دولت و رهبری سوریه در برابر توطئه طراحی شده از سوی رژیم صهیونیستی و حامیان آن تأکید کرد.

غضنفر رکن‌آبادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان ضمن تأکید بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از ثبات و استقرار کشورهای منطقه اظهار داشت: تقویت انسجام و وحدت ملت‌های منطقه در محور مقاومت و مقابله با رژیم غاصب صهیونیستی، استراتژی کلان جمهوری اسلامی ایران است و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها