امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20283
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»، بابک مرتضی زنجانی امروز طی نشست خبری در محل فرودگاه امام خمینی (ره) اظهار داشت: 16 فروند انواع ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»، بابک مرتضی زنجانی امروز طی نشست خبری در محل فرودگاه امام خمینی (ره) اظهار داشت: 16 فروند انواع هواپیما امروز وارد ناوگان هوایی قشم ایر و در واقع ناوگان هوایی کشور شد و یک فروند هواپیمای دیگر نیز در راه است.

وی درباره مسیر پروازی این هواپیماها گفت: هواپیماهای دوربرد برای پروازهای بین‌المللی در مسیرهای اروپایی در نظر گرفته شده است، ضمن آنکه در مسیرهای داخلی نیز پرواز خواهیم داشت.

مرتضی زنجانی تصریح کرد: برای ورود این 17 فروند هواپیما با احتساب لوازم یدکی که تا یک و نیم سال آینده تأمین شده است هزار میلیارد تومان هزینه کردیم و هم اکنون ارزش هواپیماهای شرکت 2 هزار میلیارد تومان است.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس، مبنی بر تعمیر و نگهداری این هواپیماها اظهار داشت: امکان تعمیر و نگهداری فعلاً فراهم نیست و از شرکت خدمات ماهان ایر فعلاً خدمات می‌گیریم اما طی 6 ماه آینده از ظرفیت‌سازی قوی برخوردار و همه هواپیماهای خود را تعمیر و نگهداری می‌کنیم.

سرمایه‌گذار قشم ایر افزود: تمامی هواپیمایی این ناوگان بین مدلهای 1997 میلادی تا سال 2001 است و همه از خطوط هوایی اروپا خریداری شده است.

وی درباره نحوه خرید بلیط این شرکت هواپیمایی توضیح داد: مسافران می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی http://www.4764.ir/fa بلیط خریداری کنند و پس از خرید بلیط 10 درصد کارمزد از سوی ایرلاین به حساب خریدار بسته به تعداد بلیط واریز می‌شود.

وی تأکید کرد: این پایگاه اینترنتی در خارج از کشور پایه‌ریزی شده است و طوری برنامه‌ریزی شده که با کمترین سرعت، اینترنت در عرض 3 ثانیه باز می‌شود.

وی اضافه کرد: همچنین آژانس‌هایی که بلیط‌های این ایرلاین‌ها را بفروشند 20 درصد کارمزد دریافت می‌کنند.

سرمایه‌گذار قشم ایر افزود: برای سال اول فعالیت این شرکت ضرر و زیان در نظر گرفته‌ایم و قطعاً پس از آن خدمات این شرکت برای تمام مردم شناخته شده است.

وی افزود: شرکت هواپیمایی قشم در حال حاضر با 5 فروند هواپیما از جنوب کشور فعال است و سه‌شنبه هفته آینده اولین پرواز این هواپیماهای افزوده شده  به مشهد مقدس برقرار خواهد شد.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها