امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20290
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز در بازار نقدی تهران هر قطعه سکه طرح امامی یک میلیون و 135 هزار تومان ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز در بازار نقدی تهران هر قطعه سکه طرح امامی یک میلیون و 135 هزار تومان خرید و فروش می‌شود و همچنین هر دلار آمریکا در بازار غیر رسمی 3360 تومان قیمت‌گذاری شده است.

براساس این گزارش بسیاری از معامله‌گران و تحلیل‌گران بازار معتقدند نقدینگی بسیار بالایی از بازار سکه و ارز خارج شده و وارد سبد سرمایه‌گذاری‌های بازارهای موازی و همچنین بورس اوراق بهادار شده است.

به گزارش فارس، امروز معاملات آتی سکه طلا در تمام سررسید‌ها با کاهش قیمت مواجه شده، بطوریکه سررسید تیرماه بعنوان نزدیکترین موعد تحویل سکه برای معامله‌گران تا لحظه تنظیم این گزارش یک میلیون و 130 هزار تومان و با 12 هزار تومان کاهش، خرید و فروش می‌شود.

براساس این گزارش، قراردادهای آتی سکه طلا تحویل مردادماه و شهریورماه به ترتیب با قیمت‌های یک میلیون و 150 هزار تومان و با 13 هزار تومان کاهش و یک میلیون 180 هزار تومان با 15 هزار تومان افت قیمت خرید و فروش می‌شود.

به گفته معامله‌گران بازار آتی سکه، قراردادهای آتی با نوسان جزئی بین 10 تا 15 هزار تومانی دنبال می‌شود و امروز نیز تمام سررسیدها به تاثیر از قیمت‌های بازار نقدی با افت قیمت مواجه شدند.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار