امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۲۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20292
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام عباس محمدحسنی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش در مراسم تودیع و معارفه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام عباس محمدحسنی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش در مراسم تودیع و معارفه مدیر عقیدتی سیاسی منطقه یکم نیروی دریایی ارتش و در جمع فرماندهان و کارکنان این منطقه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، خلق حماسه سیاسی 24 خرداد را مثال زدنی دانست و افزود: دشمنان ملت ایران اکنون آگاه هستند که چه رخ داده است و خدا چقدر به ملت ایران عنایت داشته است.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری فرمودند «ما در سال 92 حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی را باید رقم بزنیم» اولین حماسه با حضور پرشور مردم در انتخابات رقم خورد و دومین حماسه هم جزء مطالبات اساسی مردم است که انشاءالله با همت رئیس جمهور منتخب رقم خواهد خورد.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش حضور 73 درصدی مردم در انتخابات را بی نظیر دانست و اظهارداشت: حضور پرشور مردم همراه با شعور بالا و درک صحیح حماسه سیاسی را رقم زد. مردمی که تحت فشار شدید تحریم های اقتصادیی بودند با حضور خود تعجب همگان را برانگیختند و همانطور که رهبر انقلاب فرمودند باید منتظر باشیم ببینیم خدا دلها را از میان این هشت نفر به سمت جه کسی هدایت خواهد کرد؛ و دلها به سمت آقای روحانی هدایت شد و این شور و حماسه حاصل شد.

وی تنوع در انتخابات شوندگان و انتخاب کنندگان با سلیقه‌های متفاوت را یکی از عوامل حضور پر شور در انتخابات و نبود هیچ گونه درگیری را از ویژگی های سلامت انتخابات دانست.

در پایان ضمن تقدیر از حجت الاسلام حسن کشاورز طی حکمی، حجت الاسلام حیدری به عنوان مدیر عقیدتی سیاسی منطقه یکم نیروی دریایی ارتش و ارشد روحانی ارتش در استان هرمزگان منصوب شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار