امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 21
۰۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20295
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 143
محمدودود حیدری مدیرمسئول روزنامه جوان در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حادثه 12 تیر سال 67 ...

محمدودود حیدری مدیرمسئول روزنامه جوان در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حادثه 12 تیر سال 67 گفت: اتفاق 12 تیر 67 نماد اوج نا‌توانی آمریکا در مقابل قدرت مردان آهنین و بسیجیان مخلص نظام اسلامی کشور ما بود.
وی افزود: آمریکایی‌ها بعد از چند سال حمایت از رژیم بعثی عراق وقتی متوجه ضعف صدام در مقابل قدرت سربازان جان در کف نظام جمهوری اسلامی شدند، ورود مستقیم به جنگ پیدا کردند و ضعف شان در مواجهه با نیروهای نظامی را در مقابل مردم بی‌دفاع نشان دادند.
مدیرمسئول روزنامه جوان با بیان شعاری بودن گفتمان‌های حقوق بشری آمریکا تاکید کرد: آمریکا در سال 67 نشان داد که با وجود ادعاهای بشردوستانه و شعارهای دموکراسی طلبانه، کوچک‌ترین اعتقادی به قواعد و قوانین بین‌المللی حقوق بشر ندارد.

وی افزود: آمریکا بعد از واقعه تلخ 12 تیر باز هم ثابت کرد که مناقع خودش بر منافع دیگران ارجحیت دارد. آنها این موضوع را در هیروشیما، ویتنام و حتی افغانستان و عراق هم ثابت کردند.

حیدری در ادامه تصریح کرد: نکته قابل تامل درباره این ماجرا این است که اقدام مسئولین نظام ما در مقابل این جنایت بسیار منطقی بود. آنها مثل همیشه حتی یک بار هم تهدیدی مبنی بر انتقام از مردم آمریکا نکردند و تنها نظام لیبرال آمریکا را محکوم کردند.

وی در پایان تاکید کرد: البته نباید از این موضوع هم به سادگی بگذریم که سازمان‌های بین‌المللی حقوق بشری هم در مواجهه با این اتفاق و سکوتشان در برابر این جنایت بار دیگر امضایی بر رسوایی خودشان بابت حمایت از امپریالیسم جهانی زدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها