امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2030
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 236
علیرضا صالحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: حقیقت وجود آدمی در سه بعد اندیشه، اخلاق و عمل تجلی می‌یابد که عمده معضلات و خلأهای ...

علیرضا صالحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: حقیقت وجود آدمی در سه بعد اندیشه، اخلاق و عمل تجلی می‌یابد که عمده معضلات و خلأهای موجود در زندگی انسان نیز مربوط به یکی از این بخش‌ها است.

وی با اشاره به اینکه دین در این سه بخش صاحب دعوی بوده و انبیاء نیز بر دین تاکید کرده‌اند، اضافه کرد: امروز بسیاری از اندیشمندان به صراحت از توانایی منحصر به فرد دین در سازماندهی زندگی بشر سخن گفته‌اند.

فرمانده انتظامی استان زنجان خاطرنشان کرد: ارزش‌های دینی نقش حساسی در حل مشکلات جامعه دارند و عامل مهمی در پیشگیری از وقوع جرائم در جامعه هستند.

وی با اشاره به نقش دین در پیشگیری از جرائم تصریح کرد: کشف کارکردهای مثبت دینی در زندگی بشر یکی از نمونه‌های عینی تاثیر‌پذیری دنیای معاصر و از پیام‌های اصولی انقلاب اسلامی ایران است.

صالحی مردم استان زنجان را مردمی دیندار و ولایی معرفی کرد و افزود: در سایه دینداری و تلاش کارکنان انتظامی استان شاهد امنیت مطلوب در زنجان هستیم.

وی در جلسه شورای ستاد و فرماندهی استان با تاکید بر انضباط ظاهری و معنوی کارکنان گفت: باید تلاش شود احساس امنیت در سطح انسان بیش از پیش تقویت شود.
انتهای پیام/2308/ز30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها