امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20300
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 81
امیر حسین قاضی زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره ...

امیر حسین قاضی زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به پاسخ رئیس‌جمهور به خبرنگاران راشاتودی روسیه درباره رد صلاحیت مشایی، گفت: آقای احمدی‌نژاد علت عدم اعتراض به رد صلاحیت مشایی را ارجحیت قانون دانست که این اقدام شایسته تقدیر است.

وی با بیان اینکه رئیس‌جمهور از کاندیداتوری مشایی در انتخابات ریاست‌جمهوری حمایت کرده بود، افزود: با توجه به علاقه‌ای که آقای احمدی‌نژاد به مشایی داشت، تمکین به قانون و نظر شورای نگهبان در رد صلاحیت فرد مورد نظرش شایسته بود.

قاضی‌زاده با انتقاد از برخی اظهارات و پیش‌بینی‌ها مبنی بر واکنش‌های رئیس‌جمهور به رد صلاحیت مشایی، اظهار داشت: علی‌رغم برخی‌ ادعاها آقای رئیس‌جمهور در عمل به قانون تمکین و این موضوع را در مصاحبه اخیر با راشاداتوری به صراحت عنوان کردند.

نماینده مردم مشهد در مجلس با بیان اینکه احمدی‌نژاد با تمکین به نظر شورای نگهبان، به قانون که میثاق ملی است احترام گذاشت، اظهار داشت: برخی که پیش از انتخابات 88 آقای احمدی‌نژاد را قانون‌گریز می‌خواندند، بدانند که ایشان در شرایط حساس به قانون تمکین کرد اما آنها با قانون گریزی در انتخابات88 خسارات بسیار سنگینی برای مردم و نظام شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها