امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20313
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس مرتضی تمدن در حاشیه جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران در جمع خبرنگاران درباره بودجه سال گذشته استان تهران ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس مرتضی تمدن در حاشیه جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران در جمع خبرنگاران درباره بودجه سال گذشته استان تهران اظهار داشت: عملکرد بودجه‌ای استان در این جلسه مورد بررسی و شفاف‌سازی قرار گرفت.

وی ادامه داد:‌ چگونگی صرف بودجه در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت که آیا تخلفاتی صورت گرفته است یاخیر که میزان انحراف دستگاه‌های اجرایی در بودجه‌ سال‌های گذشته نشانگر این بود که حداقل انحراف در بودجه صورت گرفته است.

استاندار تهران ادامه داد: در بودجه سال گذشته کمتر از 10 درصد دستگاه‌های اجرایی انحراف بودجه داشته‌اند که این انحرافات نیز مربوط به طرح‌های ملی و تحریم‌ها بوده است.

تمدن تأکید کرد:‌ از نظر دستگاه‌های اجرایی 10 درصد اختلاف قابل توجیه است و این 10 درصد اختلاف در عملکرد بودجه نشان از شفافیت و قابل قبول بودن نحوه اجرای بودجه سال گذشته است.

وی تصریح کرد: گزارش تفریق بودجه سال‌های 90 و 91 معیاری برای عملکرد مدیریت اجرایی استان تهران است.

استاندار تهران درباره جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی در استان تهران اظهار داشت: استان تهران با 118 میلیارد دلار جذب سرمایه خارجی در زمره 3 استان برتر قرار گرفته است.

وی تأکید کرد: عملکرد استان تهران در جذب سرمایه‌گذاری خارجی نشان از ظرفیت‌های بالای این استان است و امیدواریم در سال‌های آینده میزان جذب سرمایه‌های خارجی افزایش یابد.

تمدن با بیان اینکه 3 استان تهران، کرمان و فارس جزو سه استان برتر در جذب سرمایه‌های خارجی است، گفت: این جذب سرمایه‌های خارجی در اوج تحریم‌ها بوده است و با افزایش تحریم‌ها شاهد رشد تعاملات اقتصادی هستیم.

وی درباره برنامه‌های خود در ماه رمضان اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان ساعت کار ادارات و همین‌طور طرح ترافیک به تصمیم هیئت دولت موکول می‌شود و در جلسه شورای ترافیک در آینده نیز در خصوص ساعات طرح ترافیک بررسی می‌شود.

تمدن درباره تنظیم بازار استان تهران نیز گفت: 22 نمایشگاه در سطح استان تهران دایر می‌شود که 7 نمایشگاه در شهر تهران و 15 نمایشگاه در استان تهران است.

وی افزود: در این نمایشگاه‌ها کالاهای پرمصرف از امروز تا 22 تیرماه با 10 الی 20 درصد تخفیف ارائه می‌شود.

استاندار تهران تأکید کرد: علاوه بر نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا میادین میوه و تره‌بار نیز در طرح ضیافت مشارکت می‌کنند.

تمدن تأکید کرد: در صورت مشارکت و استقبال مردم  نمایشگاه‌ها عرضه مستقیم کالا تمدید خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها