امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20328
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 97
احمد نجابت عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص حمله ناوگان دریایی ...

احمد نجابت عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص حمله ناوگان دریایی آمریکا به هواپیمای مسافربری ایرانی در 12 تیرماه سال 67، به تاریخچه جنایات آمریکا در ایران اشاره کرد و گفت: آمریکایی‌ها در چند ده سال گذشته جنایات بزرگی در جهان انجام داده‌اند که این جنایات از ماجرای 28 مرداد و نیز بعد از انقلاب اسلامی را شامل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از روسیاهی‌ها و لکه‌های ننگ آمریکا، حمله به هواپیمای مسافربری ایران در سال67 بود، افزود:‌ آمریکایی‌ها که به دروغ خود را مدعی حقوق بشر می‌دانند بعد از این ماجرا رسوا شدند.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران افزود: در چند سال گذشته نیز سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا، اسرائیل و انگلیس دانشمندان هسته‌ای ما را ترور کردند و در فتنه سال 88 نیز دخالت داشتند.

نجابت در پایان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی، ترورها، فتنه‌ها و حوادث گوناگونی را پشت سر گذاشته است، تأکید کرد:‌ هر کشوری این بلاها را سرش می‌آوردند، صد کفن پوسانده بود ولی نظام اسلامی همچنان با اقتدار پابرجا است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها