امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20344
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی انتشار مصاحبه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با حسین مرعشی، روابط عمومی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پی انتشار مصاحبه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با حسین مرعشی، روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری جوابیه‌ای صادر کرد که متن آن به این شرح است:

«1 - تا پایان دولت هشتم تعداد کل مناطق نمونه گردشگری مصوب 7 منطقه بود که در این بین تنها یک منطقه فاقد مشکل اجرایی می‌باشد و الباقی آن‌ها به دلایل مختلف با سازمان‌هایی نظیر محیط زیست و ... دارای مشکل هستند و هنوز هم اجرایی نشده‌اند.

2 - در دولت‌های نهم و دهم برای 912 منطقه نمونه گردشگری مطالعه امکان سنجی انجام شده است و در حال حاضر برای 235 منطقه نمونه گردشگری هم موافقت‌نامه تاسیس به نام سرمایه‌گذار صادر شده است. ضمن آنکه 94 منطقه نمونه گردشگری نیز در دولت‌های نهم و دهم اجرایی شده و دارای فعالیت اجرایی باشند.

بدیهی است که تعداد مناطق نمونه گردشگری فعال در دولت‌های نهم و دهم 94 برابر نسبت به دولت‌های قبل شده است که این نشان از همت والای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای اجرای مصوبات هیات دولت می‌باشد.»
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها