امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20364
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۲۲
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سوریه، عمران الزعبی وزیر اطلاع رسانی سوریه تاکید کرد که امنیت و سلامت و وحدت مصر مسئولیت ملی است و عبور مصر ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سوریه، عمران الزعبی وزیر اطلاع رسانی سوریه تاکید کرد که امنیت و سلامت و وحدت مصر مسئولیت ملی است و عبور مصر از این بحران زمانی حاصل می‌شود که محمد مرسی درک کند که بیشتر ملت مصر وجود او را رد می‌کنند و خواستار کناره‌گیری وی از قدرت هستند.

وی در پاسخ به سوالی در مورد تحولات مصر تاکید کرد که ملت مصر مدتهاست از سن رشد سیاسی گذشته است و امت اسلام نیز باید در کنار مصر باشند تا با تروریسم اخوان المسلین و تهدیدات آنها مقابله شود.

الزعبی به جنبش حماس نیز اشاره کرده و گفت که این جنبش در برابر یک گزینه مهم است و باید انتخاب کند که یک جنبش مقاوم است با یک سازمان اخوانی. این دو هرگز نمی‌توانند در کنار هم جمع شوند، چرا که اخوانی‌ها ابزارهای آمریکا هستند اما مقاومت ضد اسرائیل و سیطره طلبی آمریکاست. حماس باید تاکید کند که در کنار دولت مرسی نیست و مواضع زشت خود را در قبال سوریه تکرار نمی کند و از تروریست‌ها جانبداری نمی‌کند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها