امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20366
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۲۲
تعداد بازدید: 121
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، یک منبع نظامی مصر گفت که محمد مرسی به یک مکان وابسته به وزارت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، یک منبع نظامی مصر گفت که محمد مرسی به یک مکان وابسته به وزارت دفاع انتقال یافت.

بر اساس این گزارش «باکینام الشرقاوی» معاون مرسی در امور سیاسی، «عصام الحداد» معاون مرسی در امور خارجه و «ایمن علی» سخنگوی رسانه‌ای ریاست جمهوری نیز در مقر کاخ القبه تا اطلاع ثانوی تحت مراقبت شدید قرار دارند.

این منبع افزود که برای «احمد عبدالعاطی» مدیر دفتر مرسی، «محمد رفاعه الطهطاوی» رئیس دفتر کل مرسی، «اسعد شیحه» معاون رئیس دفتر وی و «خالد القزاز» منشی مرسی نیز مکانی در نظر گرفته شده و از انجام هر گونه اقدامی تا اطلاع ثانوی منع شده‌اند.

از سوی دیگر برخی منابع آگاه گزارش دادند که نیروهای گارد ریاست جمهوری خانواده مرسی را به یک مکان نامعلوم به دور از مقر اداره گارد ریاست جمهوری در صلاح سالم منتقل کردند زیرا هزاران نفر در مقابل ساختمان گارد ریاست جمهوری تجمع کرده‌اند.

این منابع گفتند که گارد ریاست جمهوری خانواده مرسی را به یکی از مکان‌های وابسته به ریاست جمهوری بدون هیچ گونه حراست و یا تامین امنیت از سوی نیروهای گارد ریاست جمهوری، منتقل کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها