امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2038
تاریخ انتشار: ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 298
به گزارش فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «هافینگتون‌پست»، وکیل مدافعان عمومی دولت فدرال موافقت کردند که وکالت «جوهر سارنایوف» مظنون 19 ساله بمب‌گذاری ...

به گزارش فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «هافینگتون‌پست»، وکیل مدافعان عمومی دولت فدرال موافقت کردند که وکالت «جوهر سارنایوف» مظنون 19 ساله بمب‌گذاری در مسابقه ماراتن «بوستون» را برعهده بگیرند.

«میریام کانراد»، وکیل مدافع فدرال برای ایالت «ماساچوست» اعلام کرد که دفتر وی احتمالاً وکالت جوهر سارنایوف را بعد از آنکه متهم شناخته شد، برعهده می‌گیرد.

سارناویف روز شنبه، بعد از آن در بیمارستان مرخص شد که در عملیات تعقیب و گریز پلیس بوستون، روز جمعه هفته گذشته مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

«تیمور لنگ» برادر جوهر در این تیراندازی کشته شد. این دو برادر مظنون به بمب‌گذاری ماراتن بوستون هستند.

کانراد بر این باور است که هر چه سریعتر باید یک وکیل مدافع برای جوهر تعیین شود زیرا مسائل جدی در خصوص بازجویی‌های احتمالی از او وجود دارد.

مقامات آمریکایی اعلام کردند که یک تیم ویژه بازجویی متخصص در بررسی پرونده‌های حساس، جوهر را بدون مطلع کردنش از «حقوق میراندا» مورد بازجویی قرار خواهند داد.

حقوق میراندا شامل حقوق ساکت بودن و وکیل داشتن می‌باشد.

پلیس ماساچوست نیز اعلام کرده است که شواهد اولیه نشان می‌دهد که مظنونان به تنهایی عمل کرده‌اند و همدستی نداشتند.

آخرین گزارش‌ها از وضعیت جسمانی جوهر سارنایوف حاکی از ان است که قادر به سخن گفتن نیست زیرا جراحات زیادی به ناحیه گلو وی وارد شده است و به همین منظور قادر به صحبتکردن نیست.

در حادثه انفجار در نزدیکی خط پایان مسابقه ماراتن در بوستون که اوایل هفته گذشته به وقوع پیوست، سه نفر از جمله یک کودک 8 ساله جان خود را از دست دادند و بیش از 200 نفر زخمی شدند که از این میان جمع زیادی دچار نقص عضو شدند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار