امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۰۱:۰۲
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 204
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 448
حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، در خصوص زلزله استان ...

حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، در خصوص زلزله استان بوشهر اظهار داشت: متأسفانه امکانات امدادی هنوز به طور کامل بهحجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود، در خصوص زلزله استان بوشهر اظهار داشت: متأسفانه امکانات امدادی هنوز به طور کامل به مناطق زلزله‌زده نرسیده و مشکلاتی در این رابطه به وجود آمده است.

وی با بیان اینکه نیروی انسانی در مناطق زلزله‌زده وجود دارد، افزود: باید برای ارسال امکانات‌ آواربرداری و سایر تجهیزات سریع‌تر چاره‌اندیشی کرد.

موسوی‌نژاد ادامه داد: بحث اسکان زلزله‌زدگان و همچنین تأمین امنیت آنها با توجه به اینکه بخشی از مردم داغدار هم شده‌اند باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی گفت: خوشبختانه گردان‌های عاشورای بسیج و نیروهای هلال‌احمر به منطقه اعزام شده‌اند ولی بخشی از امکانات هنوز به دلیل مسیر طولانی به منطقه نرسیده است.

موسوی‌نژاد در خصوص آخرین آمار تلفات این زلزله هم اظهار داشت: بر اساس آمار رسمی اعلام شده تا کنون 36 نفر در این زلزله جان باخته‌اند ولی شنیده‌های محلی حکایت از این دارد که بیش از 40 نفر در این زلزله جان به جان‌آفرین تسلیم کرده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها