امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۲۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20427
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۴
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گروهی از اعضای طالبان، 3 تن از کارمندان یک دفتر رسیدگی به امور مهاجران ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گروهی از اعضای طالبان، 3 تن از کارمندان یک دفتر رسیدگی به امور مهاجران را در خارج از شهر هرات ربودند و به مکان نامعلومی بردند.

«نثار احمد پوپل» فرماندار منطقه «گذره» در جمع خبرنگاران، گفت: عصر روز گذشته گروهی از اعضای طالبان در روستای «سنوگرد» از توابع گذره هرات با حمله به خودروی کارمندان مؤسسه «NRC» سه تن از آنان از جمله یک زن را با خود بردند.

به گفته وی، این افراد که در بخش رسیدگی به امور مهاجران فعالیت داشتند، بدون هماهنگی با مقامات امنیتی به این منطقه سفر کرده بودند.

پلیس هرات نیز به خبرنگار فارس اعلام کرد که تلاش‌ها برای شناسایی و بازداشت عاملان و همچنان آزادی این افراد آغاز شده است زیرا به باور آنان سرنخ‌هایی از حضور یک فرمانده طالبان در این منطقه در دست دارند.

آدم‌ربایی در هرات پدیده‌ای رو به رشد است که در این اواخر سروصداهای زیادی را در این ولایت غربی افغانستان ایجاد کرده است.

چندی پیش، آدم‌ربایان با ربودن و قتل «علی سینا» که فرزند یکی از تجار هرات بود، جنجال زیادی در این شهر ایجاد کردند و حامد کرزی نیز در واکنش به این واقعه، دستور اعدام عاملان این رویداد را صادر کرد.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها