امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20428
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۴
تعداد بازدید: 125
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، محمد بنیادی مدیرکل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش در مراسم اختتامیه سی و یکمین دوره مسابقات قرآن، نماز و ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، محمد بنیادی مدیرکل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش در مراسم اختتامیه سی و یکمین دوره مسابقات قرآن، نماز و عترت دانش‌آموزان پسر سراسر کشور که با حضور ۱۲۰۰ دانش‌آموز برگزیده قرآنی و معرفی برترین‌های سی و یکمین دوره این مسابقات در مشهد مقدس برگزار شد، گفت: انسان برای رسیدن به سعادت هیچ راهی جز توجه به سه عنصر قرآن، نماز و عترت ندارد.
وی افزود : تمکین از اهل بیت(ع) در کنار قرآن کریم از اهمیت والایی برخوردار است زیرا هیچ کلامی زیباتر از کلام اهل بیت(ع) وجود ندارد.
مشاور قرآنی وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر ایجاد فضای قرآنی در مدارس کشور تصریح کرد: مدارس قرآن با قدمت 3 ساله در مطلوب‌ترین وضعیت فعالیت می‌کنند.
وی در توضیح علت دوبخشی شدن مسابقات قرآن به آوایی و غیر آوایی گفت: این امر در راستای تخصصی کردن مهارت‌های قرآنی در این دو بخش صورت گرفته است.
بنیادی با اشاره به میزبانی مطلوب و شایسته استان خراسان رضوی در برگزاری سی و یکمین دوره مسابقات قرآنی کشور از واگذاری مسئولیت تشکیل دبیرخانه شبکه انسانی حمایت و هدایت دانش‌آموزان برتر و نخبه قرآنی به این استان خبر داد و از فضای مطلوب اردوگاه‌های محل برگزاری سی و یکمین دوره مسابقات قرآنی، نوع و کیفیت پذیرش شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات، برنامه‌های منظم، رصد برنامه‌های مسابقات و امور تدارکاتی مناسب به عنوان برنامه‌های موفق این استان در این دوره از مسابقات قرآنی کشور نام برد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها