امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 20434
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۵۴
تعداد بازدید: 166
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام صادق سهرابی در دومین نشست هم‌اندیشی اعضای فرهنگستان علوم ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام صادق سهرابی در دومین نشست هم‌اندیشی اعضای فرهنگستان علوم پزشکی ایران که با هدف بررسی و بحث پیرامون «ترجمان سبک زندگی در حوزه سلامت» برگزار شد اظهار داشت: بحث نهضت جهانی سلامت اجتماعی و سبک زندگی از جمله موضوعاتی است که می‌تواند در جهت گفت‌وگوی جهانی و تحول فرهنگی نقش بسزایی داشته باشد.
وی افزود: نهضت جهانی سلامت به عنوان یک محمل فرهنگی فعال و اثرگذار می‌تواند تغییر در سبک زندگی و تحول در جامعه را به دنبال داشته باشد.
حجت‌الاسلام سهرابی با اشاره به دو محور در بحث سلامت اجتماعی گفت: خاستگاه سلامت اجتماعی در قرآن و روایات و همچنین سلامت اجتماعی به مثابه زبان و ادبیات یکسان و جامع‌پذیر از جمله محورهای مهم در بحث سلامت اجتماعی است.
عضو کمیسیون سبک زندگی شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: بحث سلامت‌خواهی مطلوب همه انسان‌هاست و اگر بخواهیم شاهد تحولی گسترده در بدنه اجتماع باشیم باید بحث سلامت را به صورت یک گفتمان درآوریم.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها